Група і мама"

Ви будете мати можливість у привабливій формі ознайомитись, як правильно розвивати та виховувати Вашу дитину абсолютно природним способом. Упродовж півторагодинного перебування в просторому, водночас   затишному, приміщенні монтессорі-классу для малюків Ви насолоджуватиметесь разом з Вашою дитинкою спілкуванням, роботою з дидактичним монтессорі-матеріалом, відвідаєте музично-ритмичне заняття, із задоволенням будете малювати, робити аплікації, ліпити. Під час занять один вид діяльності непомітно та гармонійно змінюється іншим, не стомлюючи дитину та Вас. Заняття організовані таким чином, що поступово і абсолютно природним шляхом у маленьких дітей формуються навички, розвиваються певні здібності. Малечі навчаються спілкуватися з іншими дітьми та правильно реагувати на дорослих людей.

Для кого: різновікова група для малюків від 1 до 2 років, їхніх матусь і татусів.

Час заняття: 1,5 години.

Розклад роботи груп: четвер - 9.15 - 10.45

                              субота - 9.00 - 10.30; 11.00 - 12.30

Хід заняття: 45 хв. - вільна робота у Монтессорі середовищі -

робота дитини у спеціально підготовленому середовищі,яке включає: зону розвитку крупної моторики, зону вправ на розвиток дрібної моторики; зону вправ з водою та піском;зону зобрахувальної діяльності; зону розвитку мови

                   15 хв. - "Коло привітання" -

емоційний настрій на заняття, пальчикова гімнастики, презентація, фізкультхвилинка з масажними килимочками

                   10 хв. - сніданок

                   15 хв. - вільна робота у Монтессорі-середовищі

                    5 хв. - "Коло прощання"

Для успішного проведення заняття важливо, щоб дитина виспалась, була здоровою, нагодованою, одягнена в зручний одяг. З собою необхідно мати змінне взуття, змінний одяг, засоби гігіени для дитини, їжу, яку їсть Ваша дитина, для спільного сніданку.

Для того, щоб не порушувати хід заняття на запізнюйтесь, будь-ласка.

Монтессорі група "Я і мама" - це місце, де добре та затишно  не тільки дітям, але і їх батькам, місце, де можна на деякий час відключитись від проблем і насолоджуватись спілкуванням зі своєю дитиною. Це той час, коли Ви з  цікавістю будете спостерігати, як розвивається Ваша дитина і радіти цьому розом з нею.

Реєстраційна форма:https://goo.gl/forms/MMqYZrxKz11ED23L2