Інформація для батьків

Сучасні батьки добре обізнані з різноманітними формами роботи з виховання та раннього розвитку дітей. До їх уваги пропонуться програми державних дошкільних закладів та безліч програм, за якими працюють приватні дитячі садки, клуби ранньго розвитку дітей тощо. Однак для батьків, які для всебічного розвитку своє дитини хочуть обрати саме систему Марії Монтессорі, ми вважаємо за доцільне надати необхідну інформацію і будемо раді, якщо вона стане для вас корисною.

Ваш вибір монтессорі-закладу для дитини має бути свідомим. Система Марії Монтессорі не є педагогічною технологією, яка застосовується тільки під час навчального процесу або використовується педагогом у ході індивідуальних занять з дитиною. Педагогіка Марії Монтессорі - це цілісна система виховання, розвитку та навчання дитини, виходячи з її природного розвитку. Це філософія, яка сприймається родиною і стає способом  життя.  Обираючи навчальний заклад або програму, що послуговується методом Марії Монтессорі, батьки повинні враховувати: освіту Монтессорі-вчителя, середовище монтессорі-класу, правильне використання методу.

 ОСВІТА МОНТЕССОРІ-ВЧИТЕЛЯ, підтверджується сертифікатом, виданим Асоціацією Монтессорі-вчителів певної країни (враховуючи міжнародні сертифікати). У сертифікаті має бути позначена спеціальність монтессорі-вчителя згідно віковій періодизації. Окремі посвідчення про прослухані курси свідчать, що педагог ознайомлений з методом, але не надають повного права роботи з дітьми.

 СЕРЕДОВИЩЕ МОНТЕССОРІ-КЛАСУ має бути естетичним, привабливим, наближеним до родинного. Меблі за розміром і висотою мають відповідати віку дитини. Клас повинен бути просторим, мати належний доступ до полиць, облаштований таким чином, щоб дитина вільно пересувалась, мала право вибору місця та часу роботи з матеріалом. У кожному монтессорі-класі передбачено наявність зон, що відповідають певним сферам розвитку дитини, - ”життєва практика,” ”сенсорика”, ”математика” тощо. Кожна зона комплектується  монтессорі-матеріалами, які мають бути привабливими та відповідати сенситивному віку дітей.

 ПРАВИЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДУ:Для більшої обізнаності та детальної інформації з цього питання, запрошуємо вас відвідати наші семінари та консультації для батьків.

 І ми можемо з впевненістю сказати, що саме в наших класах ви знайдете все це. Адже наші класи є модельними для слухачів Українського Монтессорі центру, на базі яких  вони отримують знання та практику. Вчителі, які працюють з дітьми, мають практичний досвід роботи в Монтессорі класах від 5 до 20 років.

Наш центр пропонує для вас та ваших дітей наступні програми:

Інфант - для дітей від 1 до 2 років (разом з батьками)

Тоддлер - для дітей від 2 до 3 років

Раннє дитинство - для дітей від 3 до 6 років

Семінари - тренінги для батьків