Семінар "Філософія М.Монтессорі" в Івано-Франківську

Запрошуємо на семінар-тренінг «Філософія та педагогіка Марії Монтессорі», який проходитиме в м. Івано-Франківськ за адресою: с.Крихівці, вул. Двірська, 20. Семінар проводиться спільно Українським Монтессорі центром  (м.Київ)* та Українською Монтессорі-школою «Смайлика» (м.Івано-Франківськ).

Тренер – Прибильська Наталія - директор тренінгових програм Українського Монтессорі центру, інструктор з курсів «Філософія Марії Монтессорі», «Розвиток дитини», «Метод спостереження», «Природа і культура», диплом вчителя Монтессорі програми Раннє дитинство (3-6)  від АMS.

Курс філософії Монтессорі дає можливість зрозуміти суть «секрету дитинства», відкритого Марією Монтессорі. Він включає вивчення історії методу Монтессорі, шлях його розвитку, його сучасність і актуальність в ХХІ столітті, визначає місце методу в сучасній українській педагогічній системі; дає глибоко зрозуміти природу дитини в порівнянні з природою дорослого; філософську концепцію підготовленого середовища; свободу та дисципліну; етапи процесу нормалізації; роль дорослого; духовну підготовку вчителя; роль вчителя в практичній діяльності класу; містить керівництво до презентації триетапного уроку, індивідуальних і групових уроків та рефлективних видів діяльності в класі.

Семінар проходить в форматі вихідного дня (субота та неділя) – 4 блоки. Початок 14 березня 2020 року. Заняття проходять з 9 до 18 години, обід з 13 до 14 години.

Додаткова інформація за тел. 097-6019336 Попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/AMAaZiLSkJAwm4b79