Семінар Джинні Кусак для керівників Монтессорі закладів

 Семінар-тренінг «Шлях до успіху»

Цільова аудиторія: керівники, адміністратори, менеджери та власники освітніх закладів.

Програма: передбачає ознайомлення з сучасними науково-обгрунтованими технологіями, які допоможуть створити максимально ефективну стратегію в роботі з вчителями, батьками та співробітниками школи.

Що дає семінар: під час навчання ви дізнаєтесь як побудувати нову модель управління закладом освіти, ефективно налагодити комунікації з вчителями та батьками, використовувати якості лідера для створення стабільного штату вашої школи; отримаєте практичний інструментарій для подальшого підвищення якості роботи вашого закладу.

Як проходить семінар:

  • заняття проходять у формі тренінгів, де вся теорія закріплюється практичними завданнями, які виконуються у тісній взаємодії з тренером.
  • об`єм курсу – 20 годин
  • тренер –Джинні Кусак провідний інструктор, викладач курсів для директорів, адміністраторів та вчителів, які прагнуть зробити діяльність своїх шкіл більш успішною. Член викладацького складу та наставник Інституту Американського Монтессорі Товариства (AMS) Emerging Leadership Fellowship Institute, консультант-інструктор адміністративного курсу Принстонського центру з підготовки Монтессорі-вчителів (PCTE). Має дипломи АМІ (початкова школа), бакалавра педагогічного коледжу Альверно (США), магістра богослов’я Духовної  семінарії м. Нью-Брансвік (США), сертифікат інструктора Джоржтаунського університету (США).

Учасники отримують: сертифікат про підвищення кваліфікації.

Вартість курсу: 3800,00 грн.(Для членів асоціаціі знижка 10%)

Термін проведення: 30 січня – 1 лютого 2018

Місце проведення: м.Київ, готель «Турист», вул. Р. Окіпної, 2 (станція метро «Лівобережна»)

Реєстраційна форма: https://goo.gl/forms/Kvkq5yTnIgHMBavy1