Семінар "Філософія М.Монтессорі" в Івано-Франківську

Запрошуємо на семінар-тренінг «Філософія та педагогіка Марії Монтессорі», який проходитиме в м. Івано-Франківськ за адресою: с.Крихівці, вул. Двірська, 20. Семінар проводиться спільно Українським Монтессорі центром  (м.Київ)* та Українською Монтессорі-школою «Смайлика» (м.Івано-Франківськ).

Тренер – Прибильська Наталія - директор тренінгових програм Українського Монтессорі центру, інструктор з курсів «Філософія Марії Монтессорі», «Розвиток дитини», «Метод спостереження», «Природа і культура», диплом вчителя Монтессорі програми Раннє дитинство (3-6)  від АMS.

Курс філософії Монтессорі дає можливість зрозуміти суть «секрету дитинства», відкритого Марією Монтессорі. Він включає вивчення історії методу Монтессорі, шлях його розвитку, його сучасність і актуальність в ХХІ столітті, визначає місце методу в сучасній українській педагогічній системі; дає глибоко зрозуміти природу дитини в порівнянні з природою дорослого; філософську концепцію підготовленого середовища; свободу та дисципліну; етапи процесу нормалізації; роль дорослого; духовну підготовку вчителя; роль вчителя в практичній діяльності класу; містить керівництво до презентації триетапного уроку, індивідуальних і групових уроків та рефлективних видів діяльності в класі.

Семінар проходить в форматі вихідного дня (субота та неділя) – 4 блоки. Початок 14 березня 2020 року. Заняття проходять з 9 до 18 години, обід з 13 до 14 години.

Додаткова інформація за тел. 097-6019336 Попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/AMAaZiLSkJAwm4b79

 

Розклад сесії на лютий 2020 р.

Шановні слухачі! До вашої уваги оновлений розклад семінарів на лютий 2020 р.:

Дошкільна програма:

12 - 15 лютого  - Природа і культура 1 частина

17 - 20 лютого - Розвиток дитини. Метод спостереження 2 частина

21 лютого - Робота з батьками 2 частина

 

Тоддлер-програма

17 - 20 лютого  - Розвиток дитини. Метод спостереження 2 частина

21 - 23 лютого - Процедури в тоддлер-класі

 

Нагадуємо, що вам необхідно підтвердити свою участь в семінарах для своєчасного отримання роздаткового матеріалу.

15 листопада - День відкритих дверей

Запрошуємо майбутніх слухачів та всіх, хто хоче отримати інформацію про навчання в Українському Монтессорі центрі на День відкритих дверей, яка відбудеться 15 листопада 2019 року о 16 годині за адресою м.Київ, вул. Ентузіастів, 1/5. Під час цієї зустрічі ви ознайомитесь з  програмами та правилами навчання, вимогами до слухачів та зможете  отримати відповіді на всі ваші питання. 

Початок навчання за програмами "Раннє дитинство" (Вчитель Монтессорі по роботі з дітьми від 3 до років) та "Тоддлер" (Вчитель Монтессорі по роботі з дітьми від 0 до 3 років) - 29 листопада 2019 року о 16.00.

Для участі у навчальних програмах обов`язкова попередня реєстрація https://forms.gle/Mc91Mza4LmkXWz7m8 

Телефон для запитань: 073-043228