Семінар Юлії Шевченко по Монтессорі-терапії

Курс для  вчителів, логопедів, батьків та всіх, хто працює з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку с особливими потебами.

«Використання МОНТЕССОРІ-ТЕРАПІЇ у роботі з дітьми з особливими потребами ».

21-23 БЕРЕЗНЯ  2018 РОКУ

Метод Монтессорі чудово підходить дітям як здовим, так і з особливостями в розвитку. Його використання дає чудові результати, і головне, що діти з різними діагнозами можуть знаходитись в колективі здорових дітей, спілкуватись та жити повноцінним життям. 

Сьогодні ми все частіше зустрічаємо дітей з тими чи іншими особливостями розвитку. Пройшов той час, коли цих дітей ізолювали в спеціальних школах. Зараз батьки хочуть зробити своїх дітей повнцінними членами суспільства. І це ставить вимогу до педагогів розширити свої можливості навчання  дітей, перестати відмахуватись від дітей з особливостями розвитку, і навпаки шукати та знаходити можливості допомоги їм.

Цей семінар - результат багаторічної практики автора з дітьми з додатковими потребами та здоровими дітьми.

Під час занять ви дізнаєтесь:

- особливості дітей з діагнозами: аутизм, ДЦП, синдром Дауна і т.п;

- профілактика таких розладів, як дислексія, дисграфія, дискалькулія та диспраксія;

- організація терапевичної роботи в Монтессорі закладі;

- особливості Монтессорі середовища для роботи  з особливими дітьми;

- правила проведення індивідуальної роботи при Монтессорі-терапії;

- методи інтеграції особливих дітей в групу;

- способи  аналізу досягнутих результатів;

- як скласти програму для роботи з особливими дітьми;

- роль батьків в терапії і як  з ними працювати;

- практичні прийоми спілкування з дітьми зі складностями комунікації.

Тривалість курсу: 3 дні по 8 годин

Вартість курсу: 2400,00 грн

Кількість місць обмежена. Для участі обовязкова реєстрація:.https://goo.gl/forms/a9XF7dz3mIVuJgGC3

Автор і ведучий курсу - Шевченко Юлія, психолог, психотерапевт, Монтессорі-педагог, Монтессорі-терапевт з 7-річним досвідом роботи з дітьми з особливими потребами.

 

 

 

 

 

Семінар Поля Епштейна (США)

Вперше в Україіні! Семінар-тренінг ПОЛЯ ЕПШТЕЙНА (США) "Монтессорі педагогіка. Виклики сучасності"

Шановні колеги!

Український Монтессорі центр запрошує вас на головну подію року – семінар-тренінг від видатного Монтессорі-експерта, тренера, спікера, розробника навчальних пограм та тренінгів,  автора книг та публікацій  Поля Епштейна (США) «Монтессорі педагогіка. Виклики сучасності», який відбудеться 20 -21 квітня 2018 року в м.Києві.

Ґрунтовна та сучасна інформація, якісний тренінг, активне спілкування в колі друзів-фахівців – це новий поштовх для  вашого професійного розвитку.

Під час семінару-тренінгу поговоримо на наступні теми:

- Якщо є I-pad, навіщо потрібен Монтессорі–матеріал?Монтессорі та «Цифрова революція». Сучасний світ - світ постійних технічних та технологічних змін. Завдяки розвинутим технологіям, ми користуємось безліччю цифрових пристроїв та програм, які також впливають і на наших дітей у класах Монтессорі. Багато дітей не проявляють інтерес до традиційних Монтессорі-матеріалів, не можуть тривалий час зосередитися, віддаючи перевагу короткостроковим видам діяльності. Ми розглянемо  та обговоримо аспекти впливу на дітей Цифрової революції і зрозуміємо, яким чином  дорослим необхідно розумно поєднувати ці речі.

- Що робити, коли діти не концентрують увагу? Концентрація є наріжним каменем педагогіки Монтессорі, яка, на думку Марії Монтессорі, є першим кроком до духовного розвитку особистості. Дитина в своєму розвитку проходить чотири етапи, які ведуть ії до нормалізації. У ході семінару Пол допоможе дізнатися, чим керуватися на кожному із цих етапів. Ви дізнаєтесь, що робити з дітьми, які не можуть сконцентруватися з різних причин, з тими, хто не може працювати самостійно і  віддає перевагу роботі в групі.  Такі  діти потребують іншого підходу, і вчитель має  навчитись працювати з ними по-іншому.

- Вчитель і сучасний світ - як встигнути зробити все і не розгубитись. Наше життя  сьогодні є неймовірно напруженим і складним. Ми поспішаємо, ми намагаємось дотримуватися свого розпорядку дня, виконувати свої завдання, бути в курсі всіх подій, встигати  прочитати текстові повідомлення, електронну пошту, переглянути соціальні мережі, блоги,  твіти, та інше. Часто-густо ми відчуваємо себе досить  виснаженими. Як встигати робити все?  Працювати з дітьми в класі, робити презентації, готувати середовище, вирішувати проблеми, зустрічатися з батьками, відповідати на електронні листи, голосові повідомлення тощо? Секрет полягає в тому, щоб навчитись управляти труднощами. Ми повинні розслабитися і позбутися страху, що будемо й надалі не все встигати. Секрет полягає в розумінні, як поєднувати те, що ми робимо, з тим, як ми маємо  це робити! М.Монтессорі відповідає на ці запитання і сьогодні. Основна увага цієї дискусії – в мудрості метода М.Монтессорі, Духовній Педагогіці.

 Блокнот спостерігача. Вчитись у дітей спостерігати. П.O.В.З.(Підключитись, Отримати, Відобразити, Задіяти). Відомо, що метод Монтессорі – це спостереження. Отже, що би ми побачили в наших класах і школах, якщо б вільно володіли практикою спостереження? Які особисті зміни нам довелося б зробити для цього? Чого б ми навчилися у дітей? Відповіді на ці та інші запитання ми знайдемо в рамках цього практичного семінару. Ми подивимось відео в класі та  дізнаємось,  як використати спостереження за П.O.В.З. процесом: підключення, отримання, відображення, задіяння. Правильне  спостереження стане набагато більшим,  ніж просто констатація чи облік. Разом ми визначимо точки наших інтересів, задамо запитання, знайдемо відповіді. Ми спостерігатимемо і працюватемо разом як колеги. Спостерігаючи, ми не тільки вивчаємо тих, за ким спостерігаємо, ми вчимось самі.

Поль Епштейн - всесвітньо відомий спікер. У сфері Монтессорі-освіти працює з 1976 року як адміністратор, учитель, дослідник і консультант. Має досвід роботи директора школи, виконавчого директора шкільного консультативного агентства, директора навчальних програм з підготовки Монтессорі-вчителів та координатора програм спеціалізованих державних шкіл.
Як досвідчений Монтессорі-педагог, Поль Епштейн у своїй діяльності акцентує увагу на спостереженні за дітьми та дорослими в процесі їхнього навчання, передає набутий досвід трансформаційного професійного розвитку педагогам та батькам. У якості спікера і консультанта з питань освіти брав участь у конференціях в США, Канаді, Великій Британії, Швеції, Мексиці, Росії, Бразилії, Японії, Китаї, Австралії, Швейцарії, Непалі, Словаччині, Гонконгу, Південній Африці та Польщі.Поль має ступені бакалавра Дартмутського коледжу (США), магістра Університету штату Нью-Йорк (м. Буффало) за спеціалізацією «культурна антропологія». Працював доцентом Трансільванського університету (Румунія), ад'юнкт-професором Північно-Західного університету (США), основним тренером із розробки курсів електронних тренінгів для Ради Монтессорі (Фонд Монтессорі). Наразі Поль Епштейн є директором-засновником Консультативного агентства з розроблення навчальних програм для безперервного навчання, яке співпрацює з батьками та педагогами, котрі прагнуть максимально розширити навчальний потенціал, притаманний їм та їхнім дітям, надихаючи їх до професійного розвитку. Він також є освітнім директором Центру з опрацювання Монтессорі-програми для середньої школи та співголовою Академії з підготовки Монтессорі-вчителів «Етонкідс» (м. Пекін, Китай). Автор багатьох книжок.

Умови участі у семінарі:

Реєстрація та оплата до 19.03.2018 – 4000,00 грн

Реєстрація та оплата з 20.03 по 31.03 – 4500,00 грн

Реєстрація та оплата з 1.04 по 15.04 – 5000,00 грн

Для випускників та слухачів УМЦ  діє знижка 5%.

Місце проведення: м.Київ, Оболонська набережна, 17

Для участі у семінарі обовязкова реєстрація за посиланням:  https://goo.gl/forms/MDFlfzVvqTrEXSn02 

Додаткова інформація за тел.044-3531598

Адреса для листування: centr20115@gmail.com

Арт-терапия - ключ к пониманию ребенка

Обучающий курс  для учителей, логопедов, родителей и всех-всех, кто работает с детьми дошкольного и младшего школьного возраста.

«Арт-терапия - ключ к пониманию ребенка».

Арт-терапия - это единственный психологический прием, для работы с детьми дошкольниками, которым могут овладеть все, который не может навредить психике ребенка, и который способен творить чудеса.

В ходе семинара Вы узнаете:

- Что такое арт-терапия и как она может быть проявлена в Монтессори классе.

- Как организовать для детей среду, которая поможет развить в них креативность.

- Как творчество влияет на развитие мозга.

- Способы диагностики эмоционального состояния ребенка через арттерапию.

- Коррекция поведения ребенка с помощью творчества.

- Развитие интеллекта ребенка с помощью различных средств арт-терапии.

- Как применять арттерапию для познания себя и как средство профилактики профессионального выгорания.

В ходе занятий вы овладеете приемами:

  • Изотерапии;
  • Сказкотерапии;
  • Песочной терапии;
  • Музыкальной терапии;
  • Куклотерапии;
  • Телесно-ориентированной терапии;
  • Фото и видео терапии;
  • Танцевальной терапии;
  • Метафорические карты.

На семинаре, вы получите практический инструментарий для понимания детей и помощи им в регулировании своего поведения. Все техники будут прожиты Вами на практике. Вы глубже узнаете себя и получите ресурс для работы с детьми. Курс является обучающе-терапевтичным.

В ходе курса каждый участник создаст свой неповторимый арт-терапевтический альбом, получив все практики в электронном виде.

Курс состоит из 5 модулей. Модуль 2 дня по 8 часов

Ведущая семинара: Шевченко Юлия Николаевна- психолог, психотерапевт, арт-терапевт, Монтессори-педагог, ведущая женских тренингов. Количество людей в группе ограничено.

Стоимость одного модуля - 1500,00 грн.

Даты : 1 модуль- 11- 12 января 2018  

            2 модуль -  14-15 апреля 2018

            3 модуль-    9-10 июня 2018

           4 модуль- осень 2018

            5 модуль- зима 2018-2019

Регистрационная форма: https://goo.gl/forms/sIRXALLkf0UZbvV22